LumberJocks

townsend49stephenson

  • Advertise with us
View townsend49stephenson's:homeworkshopprojects (0)blog (0)reviews (0)forum topics (0)buddies (0)favorites (0)activity logWatch
townsend49stephenson

Buddies

None so far

0 posts in 322 days

Location:
Website: http://www.safedriving.com.pl/

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z. spośród siedzibą w Warszawie, obok ul. Postępu 14A. Poniewaz mam porownanie u odmiennych znajomych ktorzy robili szkolenie prawa jazdy w odmiennym miejscu i u Panstwa sa naprawde bardzo odpowiednie warunki poczawszy od samych wykladow ktore sa prędko a nie ciagna sie przez dlugi czas, sa tez odpowiednie testy jak i również pomoce po jazdy pochodzące z naprawde dobrymi instruktorami. Jestem bardzo zadowolona i napewno polece... zreszta juz polecilam jednej osobie ktora wybiera sie do panstwa.
Nie jestem pewna czy istnieje łapówkarstwo, ale spotykam się pochodzące z coraz nowszymi sposobami bitwy klienta wśród ośrodków nauczania jazdy. Czterokołowiec delikatny - czterokołowiec, którego co niemiara własna nie przekracza 350 kg i konstrukcja ogranicza szybkość jazdy do 45 km/h. Ogólna opinia: Kursy po Auto-Szkoła Pętla bardzo właściwie przygotowują do egzaminu w prawko.
Instruktor - opinia: Mężczyzna Rafał jest doskonałym instruktorem, pełnym cierpliwości i wyrozumienia, zwłaszcza, podczas moich początkowych jazd. Szkolenie wówczas 40h lub 60h nauczania jazdy w zależności od chwili posiadanej kategorii prawa przejażdżki. Największa ranga, w której występują ogłoszenia pracy Instruktor Nauki Podróże to Inna/ogólna, a w dalszej kolejności Nauczanie.
Zastanawiałem się czy kiedyś zarobi pod nauce jazdy tyle, aby pokryć wszystkie koszty. Instruktor - wyrok: Człowiek cierpliwy, zdecydowany, zdaje sobie sprawę co robi i zdoła nauczyć. Dnia 29-04-2015 odbył się kolejny sprawdzian na kwalifikację zawodową w całej Szkole Jazdy ENIGMA. Już według ok. 3 miesiącach wolno mieć zaliczone dwa sprawdziany uprawniające do rozpoczęcia roboty jako instruktor PDI (Potential Driving Instructor).
Nauka jazdy odbywała się tylko na obrębie Bielska, co pozwoliło mnie zaznajomić się ze wszelkimi trasami egzaminacyjnymi, więc sprawdzian zdałam w pierwszym stanowisku - wszystkie miejsca świetnie pamiętałam z kursu. Zalecam jazdę u Pana Firma, jest to instruktor który to idealnie przygotuje do sprawdzianu państwowego, nauczy idealnie koncepcji jak i praktyki.
Trener - opinia: Dobry trener, uczył nie tylko pod spodem egzamin, ale przede każdemu jak jeździć po egzaminie. najlepsza szkoła jazdy wrocław instruktora jazdy winien być więc przemyślany, bowiem tylko fachowiec oszczędzi wielorakiego podchodzenia do egzaminu. Poprzez całą karierę zdarzyło mnie się powiedzieć dwóm dorosłym paniom, żeby sobie odpuściły... Jedna robiła uprawnienia więc, że jej koleżanka przy Ameryce je zrobiła, zaś druga była po sporych przejściach życiowych, bardzo pragnęła jeździć, ale pieniążków do niej na to brakowało a mianowicie robiła jazdy z ogromnymi przerwami.

To know more, go to website: http://www.safedriving.com.pl/

-- http://www.safedriving.com.pl/

Latest Activity

signed up townsend49stephenson's Profile 09-26-2017 02:45 PM

Latest Projects

None so far

Latest Blog Entries

None so far


Grab widget

0 comments so far

Have your say...

You must be signed in to post the comments.

DISCLAIMER: Any posts on LJ are posted by individuals acting in their own right and do not necessarily reflect the views of LJ. LJ will not be held liable for the actions of any user.

Latest Projects | Latest Blog Entries | Latest Forum Topics

HomeRefurbers.com